Λίστα προσφορών
8
8
8
780 000 €
(6 240 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
125 τ.μ.
Rua 22, Espinho
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
125 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento T3 com terraço nascente, sul e poente em condomínio fechado exclusivo e vista mar — Espinho
Imagine viver todos os dias com o azul do oce...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Πισίνα
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
79ημέρες
Ενημερώθηκε:
36ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua 22, Espinho
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.