SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
310 000 €
(2 441 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
127 τ.μ.
Ciclovia, Entroncamento

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT578569

THE BEST RESIDENCE – LIVE THE EXTRAORDINARY IN ENTRONCAMENTO!
Private Condominium in Entroncamento, in one of the...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΠεζοδρόμιοΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

Ciclovia, Entroncamento
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Amadora