SUPA24
96 000 €
(914 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
105 τ.μ.
Rua do Passo, Elvas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

There is an excellent opportunity to acquire a 2 bedroom apartment located in the area of Fonte Nova, in Elvas, a quiet and very sought-after resident...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rua do Passo, Elvas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed