Λίστα προσφορών
22
22
22
570 000 €
(5 816 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
98 τ.μ.
Rua dos Cedros, Cascais
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
98 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
APARTAMENTO PARA VENDA COM USUFRUTO VITALÍCIO DA PROPRIETÁRIA.
Descubra este apartamento localizado no Estoril, com esplendida vista frontal de mar. ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
232ημέρες
Ενημερώθηκε:
68ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua dos Cedros, Cascais
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Colombo
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Colombo
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή