SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
286 546 €
(3 332 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
86 τ.μ.
Rua da Gandra, Braga

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nota. Imagens ilustrativas, similares a esta nova construção.
Prédio a iniciar.
Prazo de entrega 24meses.
Apresentamos este apartamento T2, que combin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Gandra, Braga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Predimed