Λίστα προσφορών
34
34
34
295 000 €
(1 928 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
153 τ.μ.
Rua André Soares, Braga
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
153 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Discover this excellent 4-bedroom apartment located on one of Braga's most central and sought-after avenues, Av. João XXI, near Av. da Liberdade.
Wit...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Τζάκι
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
114ημέρες
Ενημερώθηκε:
23ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua André Soares, Braga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Nações VII
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Nações VII
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή