SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
294 000 €
(2 115 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
139 τ.μ.
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JANEIRO 2026 Apartamento T2 com uma área de 139 m2, situado no centro de Azambuja. Localizado em zona residencial consolidada, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Domus RS | Mediação Imobiliária