SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
333 000 €
(2 523 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
132 τ.μ.
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento T3 com uma área total de 132 m², situado em Azambuja

Apartamento situado no 1º andar de um edifício com elevador

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 162ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 NextLevel