SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
592 272 €
(5 484 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
108 τ.μ.
Rua de Viseu, Aveiro

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious T3 apartment on the 4th floor of the Novus Plaza I development in Aveiro.
Featuring 107.52 m² usable area and 23.16 m² of generous, well-orie...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Viseu, Aveiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Realty Art Almedina