SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
582 272 €
(5 391 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
108 τ.μ.
Rua de Viseu, Aveiro

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fantastic New 2-Bedroom Apartment with Parking Space and Balconies | Aveiro
Discover this magnificent new 3-bedroom apartment, with a parking space an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 65ημέρες
Ενημερώθηκε: 55ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Viseu, Aveiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Realty Art Almedina