SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
445 000 €
(5 705 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
78 τ.μ.
Cais de São Roque, Aveiro

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Localizado na nova e apaixonante, zona da cidade no empreendimento Foz de Prata, apresentamos este apartamento de tipologia T2, situado no 2º andar, c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 94ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Cais de São Roque, Aveiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

A CASA DA JOANA®