SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
445 000 €
(6 357 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
70 τ.μ.
Rua de Coimbra, Aveiro

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This brand-new 2-bedroom apartment in Esgueira, Aveiro, was designed for those who value comfort, modernity, and functionality. The spacious living ro...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 184ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Coimbra, Aveiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed