SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
440 000 €
(5 867 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
75 τ.μ.
Rua de Viseu, Aveiro

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This brand-new 2-bedroom apartment in Esgueira, Aveiro, was designed for those who value comfort, modernity, and functionality. The spacious living ro...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 178ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Viseu, Aveiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed