Λίστα προσφορών
20
20
20
315 500 €
(2 427 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
Rua de Santa Rita, Amarante
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
130 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Edifício Cruz Premium Apartamentos T3
O Edifício Cruz Premium apresenta as suas unidades de tipologia T3, criteriosamente distribuídas entre o prime...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
54ημέρες
Ενημερώθηκε:
54ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua de Santa Rita, Amarante
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Valley
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Valley
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή