SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
329 000 €
(5 483 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
60 τ.μ.
Praça da Igreja, Amadora

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Discover your next ideal family home in Amadora, where comfort and convenience come together in perfect harmony. We present to you a charming two-bedr...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤαράτσαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 112ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Praça da Igreja, Amadora
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RODOLFO NATÁRIO - Casas São Paixões