SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
320 000 €
(5 614 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
57 τ.μ.
Rua da Charneca, Alcobaça

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento T1 Vista mar, 1 dormitorio, baño, balcón, cocina equipada, 1 plaza de garaje, trastero.piscina, comunidad cerrada.REF: APA_2035 Caracterís...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 88ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Charneca, Alcobaça
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Expertimo Portugal