SUPA24
Σαλόνι; τζάκι, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
405 000 €
(3 522 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
115 τ.μ.
Rua dos Pardais, Albufeira

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This elegant 2-bedroom apartment, with 116 square meters, is set within a high-quality private condominium featuring a swimming pool, landscaped garde...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 67ημέρες

Τοποθεσίες

Rua dos Pardais, Albufeira
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Realty Art VII