SUPA24
200 000 €
(5 714 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
35 τ.μ.
Avenida Tomás Cabreira

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Consisting of a room with kitchenette, it is a type of apartment that usually has a small area, ideal for one or two people. In the case described, th...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Tomás Cabreira
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Impacto