SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
303 808 €
(4 468 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Obornicka, Wrocław

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wprowadzenie Prezentujemy unikatową nieruchomość, która łączy surowy, nowoczesny styl loftowy z bezkompromisową prywatnością. To dwupoziomowe mieszkan...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Obornicka, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Agnieszka Andrzejczak