SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
329 919 €
(4 285 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
77 τ.μ.
Długa, Wrocław

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Centrum | Przy wałach | 4 pokoje z balkonem | Stare Miasto
Opiekun nieruchomości:
Dominika Nowak
Nr Licencji PFRN 28616
tel. 602 101 602
REZERWACJA
4-...

πάτωμα:
2. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Długa, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SDP Nieruchomości

Dominika Nowak