SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
141 147 €
(3 714 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Białowieska, Wrocław

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1

Maciej Suwała
Tel: 602 101 602
Nr. licencji PFRN 28424
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku p...

πάτωμα:
6. όροφο του 10
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Białowieska, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SDP Nieruchomości

Maciej Suwała