SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
220 496 €
(3 341 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
66 τ.μ.
Jodłowicka, Wrocław

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1

Kamil Bogdanowicz
tel: 602 101 602
Otoczenie nieruchomości:
Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wro...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Jodłowicka, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SDP Nieruchomości

Kamil Bogdanowicz