SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
95 596 €
(2 173 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
44 τ.μ.
Bierutowska, Wrocław

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 41ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Bierutowska, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SDP Nieruchomości

Szymon Mazur