SUPA24
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
169 529 €
(2 493 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Nyska, Wrocław

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Przedstawiam mieszkanie przy ul. Nyskiej, położone na 7. piętrze zadbanego, zmodernizowanego budynku,
To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΛούτροΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

πάτωμα:
7. όροφο του 11
Ηλικία της προσφοράς: 90ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Nyska, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Bartosz Jasiński