SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
195 499 €
(2 607 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
Świętego Wincentego, Wrocław

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą o powierzchni 75 m², położone w klimatycznej kamienicy w dogodnej lokalizacji blisko centrum, które od pierw...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΞεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέτα

πάτωμα:
2. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 116ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Świętego Wincentego, Wrocław
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Agata Zachariasz