SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
46 930 €
(1 145 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
26 Marca, Wodzisław Śląski

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

M-3 z balkonem do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 41,68 m 2 , położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

26 Marca, Wodzisław Śląski
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

L-R NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Jeszka