SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
212 243 €
(3 930 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
54 τ.μ.
Josepha Conrada, Warszawa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię oferowanego mie...

πάτωμα:
6. όροφο του 8
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Josepha Conrada, Warszawa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska