SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
164 621 €
(5 144 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Ludwiki, Warszawa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Do sprzedaży kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie z południową ekspozycją, położone w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Woli. LOKALIZACJA Mieszkanie...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΦυσικό φωςΠάτωμα

Παράμετροι

Ιδιοκτησία:
Αλλος
Κατάσταση:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Ludwiki, Warszawa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Słocki