SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
110 116 €
(4 405 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
25 τ.μ.
Konopacka, Warszawa

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα25 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Przedstawiamy ofertę funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 25,26 m², położonej w odrestaurowanej kamienicy połączonej z nowoczesnym budynkiem na warsz...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Konopacka, Warszawa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Izabela Młynarczyk