SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
152 571 €
(3 179 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
48 τ.μ.
Warszawa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. REZERWACJA! Prezentujemy Pa...

πάτωμα:
2. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Warszawa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TWOJE M KIELCE

Izabela Kapuścińska