SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
199 951 €
(2 061 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
97 τ.μ.
Kolorowa, Ustka

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LOKALIZACJA Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle STOKOR VIP APARTAMENTY znajduje się po zachodniej stronie mia...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 261ημέρες
Ενημερώθηκε: 101ημέρες

Τοποθεσίες

Kolorowa, Ustka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Adam Wiśniewski