SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
89 615 €
(3 201 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
28 τ.μ.
Aleja Bielska, Tychy

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα28 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Gotowy produkt inwestycyjny lub pierwsze mieszkanie Nieruchomość stanowi doskonałą synergię bezpiecznej lokaty kapitału oraz idealnego lokalu na życi...

πάτωμα:
5. όροφο του 6
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Aleja Bielska, Tychy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ASTON

Aleksandra Przybytek