Λίστα προσφορών
13
13
13
117 286 €
(2 666 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
44 τ.μ.
Żorska, Tychy
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
44 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Nowe mieszkanie od dewelopera w prestiżowej lokalizacji — Tychy, ul. Żorska.
Kupujący nie płaci PCC 2%, prowizji biura oraz zyskuje 5-letnią rękojmię...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς:
6ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Żorska, Tychy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.