SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
43 637 €
(1 364 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
32 τ.μ.
Trzcianka

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Gotowiec inwestycyjny | 32 m² | ogródek | niskie koszty | Trzcianka Są nieruchomości, które się ogląda…i są takie, które po prostu się kupuje. To mie...

πάτωμα:
1. όροφο του 2
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Trzcianka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

FURMAN24

Sandra Schaefer