SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
152 807 €
(3 638 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Zimowa, Toruń

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Zimowej w Toruniu, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Zimowe ...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 20ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Zimowa, Toruń
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Mateusz Antczak