SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
82 238 €
(2 164 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
38 τ.μ.
Lecha, Tczew

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedać trzy mieszkania po generalnym remoncie w Tczewie.Na sprzedaż mieszkania ok ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Lecha, Tczew
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Patrycja Tomaszewska