SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
117 804 €
(2 310 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
51 τ.μ.
Szczecin

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferta sprzedaży dużego, 2-u pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w wieżowcu przy Witkiewicza. Mieszkanie rozkładowe, południowo-zachodnie. Od stro...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Szczecin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lex House

Adam Myśków