SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
82 429 €
(3 925 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
21 τ.μ.
Krakowska, Szczecin

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα21 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Słoneczna kawalerka z balkonem - nowoczesna przestrzeń, która pracuje na siebie
Są nieruchomości, które kupujesz... i takie, które zaczynają dla Ciebi...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Krakowska, Szczecin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Natalia Kirzeniewska