SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
138 903 €
(3 388 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
41 τ.μ.
Robotnicza, Szczecin

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i widokiem na Odrę – idealne dla Ciebie!
Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, klimat i świetną lokalizac...

πάτωμα:
4. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Robotnicza, Szczecin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Nikola Wasiak-Kuchmacz