SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
98 812 €
(727 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
136 τ.μ.
Czeladzka, Sosnowiec

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα136 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

πάτωμα:
1. όροφο του 1
Ηλικία της προσφοράς: 99ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Czeladzka, Sosnowiec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Biuro Nieruchomości WESTA

Dorota Weiss