SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
110 839 €
(2 358 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Hetmańska, Rzeszów

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 2 piętrze kameralnej, ceglanej kamienicy w centrum Rzeszowa. Nieruchom...

πάτωμα:
2. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Hetmańska, Rzeszów
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Igor Zięba