Λίστα προσφορών
6
6
6
134 161 €
(2 917 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
46 τ.μ.
Iwonicka, Rzeszów
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
46 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
GOTOWE DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | OS. PROJEKTANT | BALKON | WYSOKI STANDARD
Opis:
Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położo...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αέριο
πάτωμα:
1. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς:
56ημέρες
Ενημερώθηκε:
14ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Iwonicka, Rzeszów
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.