SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
95 196 €
(1 641 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
58 τ.μ.
3 Maja, Rypin

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem ok. 107 mkw, położone na parter...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

3 Maja, Rypin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński