SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
81 887 €
(1 780 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
46 τ.μ.
Warszawska, Rypin

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem 10,94 mkw z wyjściem z salonu,...

πάτωμα:
1. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Warszawska, Rypin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński