SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
100 113 €
(1 371 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
73 τ.μ.
Rybnik

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΝαί
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej położone w zacisznym miejscu, g...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rybnik
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

L-R NIERUCHOMOŚCI

Justyna Frycz-Pacia