SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
112 833 €
(2 257 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
50 τ.μ.
Owsiana, Rumia

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksow...

πάτωμα:
1. όροφο του 2
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Owsiana, Rumia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME ASSET SP. Z O.O.

Marzena Mamet