SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
117 677 €
(2 452 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
48 τ.μ.
Powstańców, Pruszków

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zieleń za oknem, świetny układ i ogromny potencjał – 48 m² na 1 piętrze w Pruszkowie.
Obecnie 2 pokoje (pierwotnie 3, dwa z nich połączono tworząc du...

πάτωμα:
1. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 46ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Powstańców, Pruszków
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME - estate

Bartłomiej Żbikowski