SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
115 402 €
(2 564 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Cicha, Pruszcz Gdański

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Pruszcz GdańskiOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze.W skład nie...

πάτωμα:
1. όροφο του 4
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Cicha, Pruszcz Gdański
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOME EXPERT

Sviatlana Heraskova