SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
218 793 €
(2 701 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
81 τ.μ.
Głogowska, Poznań

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego, o powierzchni blisko 82 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Głogowski...

πάτωμα:
1. όροφο του 3
Ηλικία της προσφοράς: 166ημέρες
Ενημερώθηκε: 127ημέρες

Τοποθεσίες

Głogowska, Poznań
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

HOMFI SP. Z O.O.

Marek Gwozdowski