SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
141 470 €
(3 144 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
45 τ.μ.
Wagrowska, Poznań

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Zakochasz się w widoku z okna! Zapraszam do oglądania gotowego przestronnego mieszkania na ostatnim 17 piętrze. Cechy mieszkania:# loggia 5,4m2 od poł...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 330ημέρες
Ενημερώθηκε: 329ημέρες

Τοποθεσίες

Wagrowska, Poznań
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva